Статьи на различные темы.
На главную

 

 
 
   

 

Каталог

О нас

Вопросы

Фотогалерея

Полезная информация

Контакты - заказ

Вертикальные жалюзи

Горизонтальные жалюзи

Ролеты тканевые

 
 

Полезные статьи

 

 

Партнеры:

Современный элемент декора.
 

  Шторы-жалюзи с примерами

 

 

 
 

 Статьи о жалюзи

Захисні ролети.

Рольставни, або як на мові професіоналів їх ще називають ролети, є кращим засобом для захисту вікон від проникнення шуму, пилу, бруду або сторонніх поглядів. Сучасні ролети прекрасно вписуються у будь-який архітектурний стиль, мають широку гамму колірних рішень, надають будинку або офісу респектабельному зовнішньому вигляду і захищають приміщення від вітру, шуму і пилу. Усе це робить ролети надзвичайно популярними. Більше того, ролети можна забарвити у будь-який колір, таким чином, це і захист і сучасне, радуюче око, декор.

Защитные роллеты. Защитные жалюзи. Захисні ролети є полотном, яке складається з металевих ламелей, щільно скріплених між собою по горизонталі. Ососбенность ролет полягає в тому, що вони рухаються виключно по тих, що направляють верх або вниз, при цьому ролети намотуються на вал, розташований в захисному коробі.

За своїми фізичними характеристиками профілі захисних ролет можуть бути як сталевими, так і алюмінієвими. Вибір матеріалу, з якого виготовляються ролети, в першу чергу, залежить від міри безпеки і майбутнього навантаження. Сучасні ролети також випускаються з м'яким наповненням або екструдованим. У більшості випадків ролети містять в собі профілі, наповнені пенополиуретаном. Цей високоміцний матеріал, окрім своїх захисних властивостей, надає ролетам чудові тепло і звукоізоляційні якості.

Для виготовлення захисних ролет застосовують дев'ять видів профілів, які відрізняються між собою шириною і завтовшки стінок. Перш ніж вибрати відповідні Вам ролети, неодмінно проконсультуйтеся з фахівцем, точно вказавши місцерозташування і призначення майбутніх ролет.

Захисні ролети монтують чотирма способами: розміщення короба усередині стіни, комбіноване розміщення коробом всередину, комбіноване розміщення коробом назовні і, наприклад, для вітрин магазинів ролети монтують повністю зовні. Ролети, короб яких розміщений усередині стіни, вважаються найефективнішими проти злому. На вітринах, вікнах першого або "нульового" поверху і дверях, як правило, встановлюють ролети з екструдованими алюмінієвими або із сталевими ламелями.

На верхніх же поверхах прийнято встановлювати ролети з алюмінієвими ламелями, які наповнені пенополиуретаном.

Для зручності ролети можуть бути оснащені автоматичною системою управління з пультом ДК. З метою підстраховування ролети встановлюються як з механічним, так і з автоматичним управлінням. Безумовно, ролети з електроприводом коштуватимуть дещо дорожче за свої механічні аналоги, але управляти ними буде значно простіший. Досить просто натиснути кнопку на пульті ДК - і ролети опустяться вниз, або піднімуться вгору.

Вибираючи ролети для будинку, неодмінно враховуйте такі характеристики, як вага, ширина отвору, основне призначення і інші. Щоб ролет прослужили Вам як можна довше, краще звернутися за порадою до фахівців.

Легкі, витончені і міцні ролети стануть візитною карткою будинку або офісу. Гарантуючи комфорт і безпеку, ролети захистять приміщення від шуму або непрошених гостей. Надійні ролети послужать непереборною перешкодою для зловмисників, що особливо актуально для заміських будинків, вітрин магазинів і офісів. Сучасні ролети - це простота і бездоганна експлуатація упродовж довгих років служби. Якщо у Вас встановлені ролети, то проблема шуму, світла і цікавих поглядів перестане існувати.

За допомогою пульта ДК можна зафіксувати ролети в потрібному положенні, тим самим захищаючи себе від настирної уваги.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Материалы по теме:

История появления штор плиссе

Правильная чистка штор - жалюзи.

Подбор жалюзи и рулонных штор (рольштор).